Když se staví dům, tak je zapotřebí hodně řemeslníků, kteří se zde vystřídají. A aby všechno bylo v naprostém pořádku a podle směrnic, tak by to zajisté neměl nikdo podceňovat. V podstatě na prvním místě by mělo vše začít plánem a podle toho se zkrátka držet. Ve většině případů se dále pokračuje výkopem pro základovou desku. Jakmile je tento krok splněn, tak by se měl na místě objevit řemeslník, kterého ještě budeme několikrát potřebovat. Kdo zrovna bude stavět poblíž Prahy Žižkova, tak se mu vyplatí kontaktovat elektrikáře Praha 3, který se postará o hromosvod. Položí hlavní uzemnění a vyvede jej a zabezpečí. Také je nutné pamatovat na to, aby se tento řemeslník postaral o případnou revizi. To nám samozřejmě poskytne naprosté bezpečí při bouřce.

plánek a elektrikářovo nářadí

Jeho práce na domě nekončí

Hromosvod je nesmírně důležitý a stejně tak jeho pravidelné kontroly, ale bez dobře provedených elektrických rozvodů bychom moc pohodlné bydlení rozhodně neměli. Tudíž elektrikář natáhne elektroinstalaci, kterou poté zedníci schovají pod omítku, a malíř následně provede malbu. Opět se objeví náš starý známý a provede konečné zapojení zásuvek, vypínačů, osvětlení, přirozeně namontuje rozvaděč a nyní přijde chvilka pravdy, jak je vše funkční. Pokud je vše v pořádku, tak vystaví revizní zprávu a předá majiteli domu. Tady se rozhodně vyplatí si nechat kontakt na danou osobu nebo společnost, protože kdyby se někdy něco porouchalo, tak ve většině případů funguje pohotovost, kde se dočkáme odborné pomoci.

domeček, kde jsou všichni v bezpečí i v bouřce

Rychlé jednání

Elektrikářská pohotovost funguje naprosto skvěle a především rychle. Nemusíme zrovna bydlet na Žižkově, jelikož tento tým profesionálů funguje i v jiných částech Prahy. Například může pomoci elektrikář Praha – 4, který má též kvalifikaci na odstraňování havárií a případných poruch. Někdy je třeba vyměnit jističe nebo elektroměry a to rozhodně není práce pro někoho, kdo elektřině vůbec nerozumí. V podstatě taková služba funguje 24 hodin denně a je pouze třeba konkrétně specifikovat problém či případnou potřebu.