Sezónní oblečení – kromě oděvů pro každodenní využití vám zejména horní fochy poslouží pro sezónní oblečení, zabalené v plastových pytlích nebo v krabicích, chráněné před prachem a vlhkostí. Tímto způsobem lze prostřídávat šatník mezi létem a zimou, resp. mezi teplým a chladným obdobím roku. U vestaveb vystavěných až ke stropu pamatujte na možnost přistavit ke skříni židli nebo ještě lépe skládací štafličky. Ty byste mohli mít uložené přímo před vámi ve skříni ve složeném stavu v odděleném svislém boxu.

vestavěná skříň

Sportovní potřeby – tenisové a badmintonové rakety a míče, in-line brusle, potápěčské ploutve, šnorchl a brýle, cyklistické rukavice a přilba, lyžařské boty, přilba, rukavice, overal a funkční prádlo, volejbalový a basketbalový míč, podložka na cvičení a další sportovní potřeby také mohou být uložené ve vestavěné skříni v odděleném prostoru vůči ostatním předmětům.

oblečení ve skříni

Úklidové prostředky – vysavač, kyblík s mopem, prací prášky a gely, prací soda, mýdla, šampony, holení, sprchové gely, čisticí přípravky na sporák, na mytí nádobí a čištění odpadů, na koberce a nábytek – to vše lze mít ve skříni přehledně srovnané opět v plastovém boxu, v němž máte přehled o svých zásobách, a díky čemuž snadno dokoupíte, co je zapotřebí.

Hračky – úložný prostor může sloužit i dětem k ukládání hraček, jako jsou stavebnice, panenky, vláčky, autodráhy, plyšové hračky, různé figurky, deskové hry, puzzle, karetní hry a kreativní potřeby pro malování či modelování. Děti si tak mohou snadno vytvořit vlastní přehled o svých věcech, mohou mít vůči nim i větší zodpovědnost a také jim to umožní udržovat ve svém pokojíku pořádek.

Podstatné je, že máte vše pod „jednou střechou“ a na jednom místě, že nemusíte odbíhat sem a tam a něco neustále hledat ve sklepě, v podkroví, v úložném prostoru postelí či v garáži.