Být samostatně podnikající osoba je jednoduché, pokud se obchody daří. Jenže křivka úspěchu podnikání je většinou vlnovka a jednou je líp a jednou je hůř. Zvlášť pokud vám zákazníci platí s velkým zpožděním a vy musíte nakupovat zboží na další zakázky a najednou na účtu nejsou peníze. Jednou vám půjčí banka, ale pokud se stále pohybujete na finanční hraně a bohužel jste se někdy v průběhu podnikání dostali i do rejstříku neplatičů, u banky už s další žádostí o hypotéku nebo půjčku nepochodíte.

Máme pro vás nabídku nebankovní americké hypotéky pro podnikatele!

Podnikáte a dostali jste se do finanční tísně a potřebujete podnikatelskou půjčku, abyste opět nastartovali váš byznys? Není nic snazšího než požádat o nebankovní hypotéku pro podnikatele.

smlouva

OSVČ hypotéka fahd.cz je rychlým řešením vaší situace. Máte-li nemovitost, třeba prodejnu, kancelář nebo sklady, stačí dát tuto nemovitost do zástavy a peníze na půjčku pro vás už budou na cestě k vám.

Být osoba soukromě výdělečně činná čili OSVČ, to je často neklidný spánek vlivem stresu okolo financí. Všichni vám závidí, když se vám daří, ale nikdo nevidí, jaké všechny možné problémy můžete mít, pokud máte období nezdaru a nemusí to být ani vaší vinou, často můžete mít problémy v podnikání díky např. Covidu. Přiznejme si, ten hodně podnikatelům jejich situaci značně ztížil, pokud i nemuseli podnikání pozastavit či ukončit.

úspěch

Pokud podnikáte, zrovna se vám nedaří, ale víte že podnikatelská hypotéka by vás opět vrátila do hry, neváhejte a vyplňte i online žádost o podnikatelskou hypotéku. Nemusíte ji hned podepsat, ale budete vědět, že na vaši situaci existuje řešení. Podnikatelská hypotéka, je příležitost, aby firma začala opět profitovat a stačí mít jen nemovitost, kterou dáte do zástavy a aspoň minimální příjem, který se určitě po finanční injekci ve formě hypotéky zvedne na nadprůměrný.