Jak se ale k jejich hudbě dostaneme? Znáte to, když se vám na YouTube zalíbí nějaká písnička, a rádi byste ji poslouchali pořád dokola, pustili si ji třeba k práci, ke sportu nebo podobně. Jenomže jak na to? YouTube bohužel nepodporuje přehrávání zvuku u svých videí u zamknutých obrazovek. Pokud chcete tedy poslouchat písničku na YouTube, musí vám k ní běžet i video. Což je třeba právě u sportu prakticky nemožné. Jednou z variant je zaplatit si YouTube Premium, které tuto službu nabízí. Můžete vyzkoušet jeden měsíc zdarma, který tato služba novým zákazníkům nabízí, a poté si říct, zda stojí za to pokračovat a službu si předplácet, či ne. Standartní cena YouTube Premium je 179 Kč měsíčně. Další výhody této služby jsou videa bez reklam i bez použití doplňků jak Ad block, či to, že tuto službu uplatíte na všech svých zařízeních, tedy klidně na notebooku, tabletu a zároveň i mobilu.

Youtube

Další možností je předplatit si nějakou hudební aplikaci. Spotify je asi nejznámější aplikace pro uživatele Androidu, kde najdete miliony skladeb z celého světa. Je ale pravda, že nemusíte mít to štěstí, abyste svého oblíbeného tvůrce na Spotify našli. I když výběr hudby na této platformě neustále roste, samozřejmě není možno obsáhnout veškerou hudbu světa. Spotify lze využívat jak ve verzi zdarma, tak ve verzi Premium. U verze zdarma bude váš poslech bohužel přerušovaný reklamami, nemůžete si v playlistech přepínat písničky dle libosti a má i další omezení. Na druhou stranu Premium nemusíte platit v plné ceně, je možné například rodinné předplatné či studentské, které vás vyjde v přepočtu na 80 Kč měsíčně.

Sluchátka

Pokud nechcete ani jednu z těchto variant, či váš oblíbený tvůrce a jeho hudba zkrátka není dostupný na žádné hudební aplikaci, můžete využít mp3 downloader. Ten vám dokáže po zadání odkazu na video z YouTube stáhnout pouze zvuk, který se uloží ve formátu mp3. Můžete si tak snadno do svého zařízení stáhnout oblíbené písničky z YouTube a zdarma. Výhodou je, že downloader nestahuje jen z YouTube, ale umí vám stáhnout hudbu i z platforem Facebook, Reddit, Twitch či Tik Tok.