Pokud jste se někdy setkali se značkou Ziaja, jistě s ní máte spíše opravdu kladné zkušenosti. Tato značka je u nás dostupná v drogérii Teta, kde však je poměrně málo produktů. Produkty však najdete i v eshopech, nebo přímo v obchodech této značky, kupříkladu v Olomouci.

            Nabízí i krémy pro různé typy pleti. Edice kozí mléko je například určená pro suchou pleť, ale vzorek působí příjemně i pleti problematické. Avšak okurkový krém má pozitivní účinky, je určený právě pro problematické typy a příjemně voní po okurkách.

krémové kolečko

            Pro citlivý obličej je vhodný Ziaja Marigold krém, který dle slov jeho uživatele dodává pleti druhý den pocit „dětských tvářiček“. Můžete koupit krémy po setech s ostatními přípravky, nebo zvlášť. Ovšem pokud máte citlivou pleť a objednáte si set pro citlivou pleť, nemůžete udělat nic špatně.

            Dále značka vyrábí masky. Její peeling má opravdu výraznou, ale neskutečně příjemnou vůni citrónů. Produkt je účinný a člověk by litoval, že zrovna peeling nemůže používat tak často. Masky z jílu jsou určené pro problematickou pleť (bílý jíl) a citlivou pleť (růžový jíl). Působí rychle, druhý den máte opravdu hladkou a spokojenou pleť. Nedokonalosti se také zmírní a vůně je příjemná, nenucená.

            Ziaja Cupuacu je naopak přípravek přímo na tělo. Přesněji samoopalovací tělové mléko, které má opět opravdu příjemnou vůni. Obsahuje bambucké máslo a efekt opálení přijde po 3-4 hodinách. Nedělá fleky a opálení je rovnoměrné a jemné.
použitý krém

            Pokud toužíte vlastnit tento produkt, rozhodně si jej pořiďte. Cenově sice nebudete věřit, že tento produkt může být tak kvalitní, ale za sebe mohu opravdu potvrdit, že tyto produkty působí jen radost. Nebo pokud přemýšlíte nad dárkem k Vánocům či narozeninám, je Ziaja produktem, kterým nic nezkazíte. Jiné produkty jsou kolikrát nespolehlivé a existuje velké množství lidí, kterým nevyhovuje. Ale pokud se podíváte na recenze těchto produktů, nebudete již dále pochybovat.