Najít si dobře placenou práci je snem snad každého člověka. Ne každý chce podnikat, a peníze potřebují všichni. Jenže co udělat, pokud vás vaše práce nebaví a máte z mnoha důvodů obavy jít jinam? Pokud nemáte dostatečnou praxi nebo vzdělání v oboru, který je žádaný, budete se muset snažit o to, abyste pro potenciálního zaměstnavatele byli zajímaví. To uděláte jedině tak, že si zvýšíte kvalifikaci. Jak na to? Jednoduše.

Abyste byli atraktivnější na trhu práce, můžete absolvovat třeba kurz python pro začátečníky, který vám pomůže v tom naučit se základy programování. Budete se v oboru pohybovat, a budete získávat další a další potřebné zkušenosti a vědomosti, díky kterým vám půjde programování od ruky. Můžete se naučit třeba správu dat a zakládat databáze.

počítač programování

Proč programování?
Jako jeden z mála oborů je IT stále žádaný a dynamicky se rozvíjející. V tomto oboru nikdy není nuda. A co je důležitější – pořád je velký zájem o zaměstnance. Programátorů je málo, a firmy jsou ochotné přijímat i juniory, které si vychovají. I nástupní mzdy jsou vyšší než je průměrná mzda. Podívejte se na nabídky práce, a uvidíte, že zájem o programátory rozhodně neklesá. Chyťte šanci za pačesy a staňte se programátorem, který si bude moct konečně práci vybírat.

studium žena

O programování je obrovský zájem mezi mladými ženami, které mají problém najít po ukončení rodičovské dovolené práci. Většina firem hledá programátory stůj co stůj, takže mezi výhody tohoto oboru patří i velmi častý home office. To je výhoda, kterou nabízí jen hrstka zaměstnavatelů. Abyste se o takovou práci ale mohli ucházet, potřebujete doložit, že máte alespoň nějaké povědomí o programování. To získáte u nás. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby je mohl absolvovat každý bez ohledu na věk nebo dosavadní pracovní zkušenosti. Teď se můžete zapsat za nižší cenu.