Ať jste muž nebo žena, pak z vás zřejmě partner radost mít nebude, takto se totiž velice snadno dá spadnout do opravdu složitých situací, nehledě na to, že před hazardní hry varuje i ministerstvo financí, protože se můžete stát závislými. Neznáte míru posouzení a nikdy nechcete přestat a díky tomu se dostanete do potíží, ze kterých se těžko dostává zpátky, protože jakmile nemáte kde brát a banky vám náhodou nechtějí půjčit, třeba kvůli tomu, že jste nedodržovali nějaké podmínky nebo včas neplatili své poplatky, tak se dostáváte do nesnází, ze kterých občas není úniku, ovšem to neplatí v případě, že vlastníte nemovitost, protože tu můžete zastavit a vzít si díky ní hypotéku.

ruleta

Máte poslední korunu v kapse a neodoláte pokušení? Pak se tohoto pokušení honem rychle zbavte, dokud je čas!

Nemusíte se však ničeho obávat. Dokonce i v případě, že spadnete do hodně velkých nesnází, tak jsme zde my s naší pomocí. Nebankovní hypotéka bez registru vám pomůže v každém případě. Zde se totiž neprokazují žádné příjmy. Nemusíte udávat kolik měsíčně berete peněz a co je hlavní, tak se neprojíždějí žádné registry. My se zaměřujeme i na lidi v tísni a ve velké finanční nesnázi. Pokud máte dluhy, je to ještě nic proti exekucím. Ty také občas některé lidi trápí, a i těmto lidem my dokážeme pomoci, stačí se na naše služby obrátit.

bohatství

U nás vás nečeká žádné zbytečné papírování, všechno vyřídíte rychle a přes internet! Zašlete pár fotografií vaší nemovitosti, k tomu vyplněný online formulář a peníze můžete mít do 24 hodin. Ptáte se ještě na další podmínky? Odhad si děláme sami a vyplácíme z něj až 70 % hodnoty vašeho domu. Splácet můžete jakoukoliv dobu, ale velice vhodná je nejdelší doba 30 let. Nízké úroky se garantují! Žádné nahlížení do registrů ani dokazování příjmů.