Mobilheim typu Delta Charmaine De Lux je dobrá volba pro zákazníky, kteří chtějí levný domek pro rekreaci či jako zahradní domek. Na naše poměry, za komplikovaným názvem Delta Charmaine De Lux se skrývá široký mobilní dům o celkové ploše téměř 41 metrů čtverečních. Délka 11 metrů umožňuje umístění dvou plnohodnotných, velmi pohodlných ložnic. Šířka 3,7 metrů zase dovolí umístění velkého, příjemného obývacího pokoje.

Plně vybavená kuchyně

Delta Charmaine De Lux se prodává za cenu 284 tisíc korun. Je určen pro sezonní užívání. To ale neznamená, že byste jej nemohli obývat i v zimních měsících. Jen díky tomu, že má slabší izolaci budete muset více přitápět. Toto drobné mínus, s přihlédnutím k ceně, vyvažuje skutečnost, že tento mobilní domek je prodáván s kompletním vybavením. A to nejen zařizovacími předměty, ale také veškerým nábytkem.

Získáte tak mobilheim, který stačí pouze napojit do sítí a nic vám nebrání k okamžitému obývání. Plně vybavena je nejen koupelna, ve které je klasické, evropské WC, umyvadlo a sprchovací kout. Kompletně vybavena je i kuchyně. Nechybí v ní ani lednice, sporák či vestavená trouba. Digestoř nad sporákem je jaksi samozřejmostí. Ve vybavení obývacího pokoje najdete i imitaci krbu, který je na elektřinu.

Obývací pokoj

Pokud prodejce uvádí, že Delta Charmaine De Lux top-mobilnidomy.cz má luxusní vybavení, není to žádný reklamní výmysl. Použité materiály vybavení, a především stav nábytku, sedacích souprav a postelí, vůbec nenaznačuje, že by se jednalo o použitý mobilní dům. Interiér mobilního domku je jako ze škatulky. Perfektní, neslehnuté matrace na postelích, i nepoškozená sedací souprava je toho důkazem. Delta Charmaine De Lux má dva vchody na jedné straně. To umožňuje umístit před jeden ze vchodů praktickou verandu a tím, značně rozšířit jeho uživatelské možnosti. Prodejce zaručuje dovoz zdarma do kteréhokoliv místa v České Republice.