Vždycky jsem měla ráda módu. Ráda jsem se oblékala, a to taky hlavně z toho důvodu, že moje máma měla opravdu velké skříně, kde měla plno oblečení. Opravdu si nevzpomínám na dobu, kdyby třeba moje máma řekla, že jí už nebaví nakupovat oblečení. Tohle se snad nikdy nestalo a ani nestane. I když už je máma v pokročilém věku, tak stále dbá na módu a chodí vždycky opravdu skvěle oblečená a upravená. A já mám tohle asi po ní, protože jsem opravdu typ člověka, který se na módě opravdu dává záležet a potrpí si na to. A taky sledujete módní trendy? Já ano. Módní trendy jsou můj koníček.

Ráda nosím šaty.

A opravdu hodně mě to baví, takže taky kupuji všechny módní časopisy. Kupuji módní časopisy taky kvůli tomu, že mě baví číst o životě celebrit a tak podobně a taky hlavně to, že tam jsou různé novinky v módě a kosmetice. Taky jsem opravdový blázen do parfémů a kosmetiky. A to nemluvím o tom, že mám opravdu moc ráda kabelky a boty. Kdybyste viděli, kolik mám doma kabelek a bot, tak byste se asi smáli. A tak chytali za hlavu. Je toho opravdu hodně a možná bych to ani nespočítala. Nicméně stále nemám v plánu to, že bych přestala s nakupováním bot a kabelek anebo dalšího oblečení.

Mám ráda módu.

Sice v posledních letech si dávám samozřejmě nejvíce záležet na kvalitě než na kvantitě, ale když vidím něco kvalitního, tak se nebojím pořídit si to třeba ve dvou nebo ve třech barvách. Móda je prostě zábava a mě to baví a když mám nějaký koníček, tak se tomu taky chci samozřejmě věnovat naplno. A mnoho lidí má rádo módu a kosmetiku, tak taky využívá to, aby si mohli nakupovat v klidu a pohodlí. Já totiž taky moc ráda nakupuji online, že si sednu s kávou pohodlně ke stolu a módu či kosmetiku ráda nakupuji z domu a online. Je to opravdu jednoduché a taky máte tu velkou výhodu, že vám to doručí až k vám domů. A to se mi taky moc líbí.