Když mě vyhodili v práce z banky, byla jsem velice nešťastná. Vůbec jsem nevěděla, kam půjdu do práce, protože jsem ani žádnou jinou práci nechtěla. Měla jsem ekonomickou školu, takže práce v bance jako úředničina, mě samozřejmě hodně bavila a tohle byla jediná banka v našem městě. Nevěděla jsem, kam půjdu, takže jsem si rychle ihned sedla raději k počítači, abych hledala nějaké práce, zaměstnání, které bude ideální pro mě. A dala jsem si vyhledávat samé ekonomické zaměstnání, ale bohužel mě skoro nic nevyjelo, nejspíš nikde nebylo volné místo nebo tak podobně. Na všechno chtěli vysokou školu anebo další praxi, což jsem neměla. A takže nakonec to samozřejmě dopadlo tak, že jsem musela vzít to, co bylo. A to práce v potravinářství ve velkoskladě. Pracovala bych jako skladnice.

Lze můžete koupit jak boxy, palety a další zboží.

Když mě tato práce vůbec nebavila a taky ani nelákala, musela jsem něco vzít, abych měla peníze, bych mohla splácet hypotéku, taky půjčku a taky abych měla na paušál. Pracovala jsem tam hlavně s europaletami, kam se dávalo a vykládal o zboží. Pokaždé když přijel na sklad kamion, dovezla jsem europalety, do kterých jsem naskládala různé zboží, které jsme potřebovali ve firmě.

palet a boxů je opravdu mnoho.

Celý sklad byl plný europaleta a dalších plastových kontejnerů, které byly většinou objednávány ze stránky schoellerallibert.com kde, mají opravdu kvalitní kontejnery, europalety a další takové palety které se jistě hodí do každé velké firmy anebo skladu. Myslím si ale, že by tohle využili opravdu i v soukromí lidé, někde na zahradě. A co třeba nějaká nádrž na vodu? Tohle taky seženete na schoellerallibert.com, kde mají skvělé služby, kde se taky svým zákazníků opravdu hodně věnují. Myslím si, že budete jistě spokojení. Jsou různé firmy, které vyrábějí různé kontejnery anebo kvalitní zboží a služby, taky včetně plastových palet, o který je v poslední opravdu velký zájem. A to přeci už o něčem vypovídá.