Problémy s předčasnou ejakulací nemají pouze mladí chlapci, kteří teprve se svým sexuálním životem začínají. Zvýšená vzrušivost je problémem i mnoha zkušených mužů, u kterých byste tento problém běžně neočekávali. Není se za co stydět, je to zcela běžný problém, který může mít spoustu příčin. Určitě ale není dobré tento problém zametat pod koberec a dělat, jakože neexistuje, může to mít totiž velmi negativní dopad na váš vztah. Jak to ale řešit? Jak se s tímto častým, avšak velmi nepříjemným problémem co nejlépe vypořádat?

ejakulace

Triky, jak oddálit ejakulaci

Existuje spousta triků a babských rad, jak na oddálení ejakulace.

  • Přerušované milování – zkuste během milování dělat častější pauzy a věnovat se partnerce jinak než klasickým pohlavním stykem. Krátké pauzy jsou velmi efektivní, protože dojde ke snížení stimulace a vzrušivosti, a vy tím pádem vydržíte více. Chce t pouze trochu disciplíny a domluvy s partnerkou.
  • Častější soulož – určitě nelze popřít fakt, že s tímto problémem vám může nejvíce pomoci právě zvýšení četnosti milování. Na svou partnerku budete více zvyklí a nebude to pro vás tak vzácné, tudíž budete méně vzrušení a kontrola nad vyvrcholením bude snadnější. Trénink zkrátka dělá mistra, zde to platí dvojnásob.
  • Znecitlivující kondomy – na trhu se vyskytují nově i kondomy, které snižují citlivost muže, tudíž dosáhnutí orgasmu bude náročnější a bude trvat delší dobu.
  • Přípravky na oddálení ejakulace– předchozí rady nepomáhají? Určitě stojí za zkoušku i přípravky na posunutí vyvrcholení, které vám mohou pomoci rychle, spolehlivě a hlavně efektivně. Vydržíte mnohem déle a budete spokojenější, vy i vaše partnerka.

léky

Bezpečné přípravky s rychlým účinkem

Při výběru přípravků, které vám mají s tímto problémem pomoci, dbejte zejména na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Investujte do takových přípravků, které mají spolehlivý účinek a na které se můžete dočíst samé pozitivní recenze.