Jsou lidé, kteří by se raději přestěhovali sami. Ať už se to týká stěhování domácnosti nebo firmy. Pokud je člověk zkušený a má k ruce šikovné lidi, proč ne? Ušetřit nějaké peníze se přece vždycky hodí. Někdy se jedná o stěhování několika málo věcí, kdy je zbytečné najímat si k tomu stěhovací firmu. Chybí Vám k tomu jedna podstatná věc. Dodávka. Netřeba si dělat těžkou hlavu, protože dodávku si můžete prostě pronajmout a to za velmi příznivých cenových podmínek. Záleží jen na Vás, zda si budete chtít pronajmout dodávku s řidičem nebo bez řidiče.

Chystáte se nakoupit o víkendu v Ikei větší množství nového nábytku a s chutí byste se ihned do montáže nábytku ihned, ale autodoprava, která není na míru Vašim požadavkům, Vám v tom prostě brání?

dlouhá cesta

Nejen na stěhování

Možná se nechystáte stěhovat, možná jste měli mnoho zakázek či objednávek a Váš stávající vozový park není dostačující, protože nestíháte doručit zakázky ke klientovi včas. Určitě není důvod objednávat nový vůz, protože se jedná o nárazovou záležitost. Stačí si prostě na tento nápor pronajmout dodávku.

Chystáte se na dovolenou a jede Vás více a nechce se Vám cestovat ve dvou vozech, protože byste si rádi užili cestou legraci už v průběhu jízdy? Nebo snad máte cestovní kancelář a čas od času plánujete komorní akce třeba na lyže a autobus byste v tomto případě nezaplnili? Řešením je pronájem mikrobusu, tedy dodávky.
volant bmw

Přečtěte si informace, které určitě budete potřebovat:

Pokud cestujete mimo svůj okres, dost možná Vás zajímá, jak je to s dálniční známkou. Dálniční známka je součástí pronájmu. A to nejen česká dálniční známka, ale také slovenská dálniční známka. Vůz Vám bude přistaven na Vaši adresu, nemusíte si tedy dělat starosti s cestou. Podívejte se na webové stránky a přečtěte si veškeré informace a seznamte se s vozovým parkem.