Móda je stav, kterou zajímají hlavně ženy. Ano, i já patřím k těm ženám, co milují módu. Moc mě baví se módně oblékat a sledovat žhavé módní trendy. A nikdy nezapomenu na den, kdy jsem poprvé byla na své první módní přehlídce. Je tomu už asi deset let a já jela s maminkou do Brna, kde jsem se měla zúčastnit své první módní přehlídky. Prvně bych chtěla ale napsat, že já nebyla modelka, ale jen divák. Byl to totiž můj sen. Chtěla jsem vidět alespoň jednu velkou módní přehlídku v životě. A myslím, že nejsem jediná dívka, která toužila vidět své oblíbené modelky na vlastní oči. A co teprve velká módní show! To bylo něco pro mě. Nemohla jsem tomu ani uvěřit, když jsem stála na stage a viděla jsem zástupy modelek. Byla jsem jako v sedmém nebi. Líbily se mi i všechny oblečky, které modelky na sobě měly.

Módu milují hlavně ženy.

Víte, já jsem opravdu velká milovnice módy, takže jsem každou modelku v oblečení a modelu vnímala opravdu božsky a s velkou chutí. Nejvíce se mi líbily oblečky na pláž. Líbí se mi totiž plážové oblečení a tady na této módní přehlídce jich bylo opravdu hodně. Ani jsem nevěděla, jaký plážový outfit se mi líbí nejvíce. Říkám vám, že úplně všechny modely byly úžasné a já bych si přála mít všechny. Taky všichni diváci na módní přehlídce byli skvěle oblečení. Navíc taky after party byla úchvatná. Mohla jsem si koupit jeden model. Sice to bylo na mě drahé, ale maminka mi chtěla splnit můj sen.

S módu se dá dělat všechno.

A tak mi jeden můj vysněný model zakoupila. Stálo to dost peněz, ale byla to moje první a taky poslední módní přehlídka. Jak tak ale přemýšlím, tak jsem dostala chuť na další přehlídku. Možná si ji příští rok nadělím k narozeninám. Toužím zase zažít módní euforii. A taky vám všem to mohu jen doporučit. Víte, vidět na vlastní oči módu a modelky ze světa je opravdu velký zážitek a já věřím, že by se to líbilo každému. Vždyť móda je celý svět a vím, že každý člověk na světě má rád alespoň trochu módu.