Zajímali jste se někdy o to, jakou teplotu má voda, do které se chystáte vkročit a užít si v ní relax v podobě koupání? Pokud vždy, jistě vám tato informace ulehčila váš přehled o tom, jak se v ní asi budete cítit. Právě z toho důvodu je nepostradatelné mít teploměr do bazénu i ve vaší nádrži, kterou máte hrdě sestavenou na vaší zahradě.
Uspokojte vaše potřeby a mějte vždy přesně zodpovězenou otázku na to, co vás nejvíce zajímá – tedy kolik stupňů má vaše voda.
čtyřicet stupňů

Teploměrů je mnoho

O tom, že teploměrů na měření teploty vody je mnoho, možná ani nepochybujete. Před jeho pořízením vás možná bude zajímat i to, který by byl pro váš typ bazénu tou nejlepší volbou a z jakých možností můžete vybírat. Kromě těch ponorných, které jsou už dlouhé roky v největším zájmu vlastníků bazénů, si můžete zakoupit i takový, který slouží ve formě malého plováku. Uspokojit váš sortiment příslušenství k bazénu může i plovák na tablety, ve kterém je zabudovaný.
Vybírat můžete i z pestré nabídky barevných odstínů. Jestli nechcete mít ve vodě pouze bílý, dopřejte si barvy, jakými jsou žlutá, modrá nebo růžová.
Existuje i kulatý teploměr (rovněž plovoucí), který je v podobě sondy. Ten se postará o přesné měření teploty vody až do hloubky 30 cm.
kulatý teploměr

Dětský bazén si zaslouží i dětský teploměr

Ve své podstatě pořizuje většina lidí bazén jenom kvůli dětem. Aby se v něm vašim ratolestem líbilo, můžete jim ozvláštnit jejich plavání nebo dovádění ve vodě, právě volbou dětského měřiče teploty ve formě zvířecích motivů. Široká škála, která uspokojí požadavky každého dítěte vás přesvědčí o tom, že uděláte dobře, pokud jim jeden takový vyberete.
O jejich bezpečí se obávat nemusíte, protože žádný z dostupné nabídky není naplněný rtutí. Takže si na plovoucí zvířátko, které současně změří teplotu jejich vody, můžou kdykoliv sáhnout nebo si s ním hrát.