Zakládáte vaši novou firmu, či by jste rádi vytvořili místo, kde budou všechny vaše nabízené služby shrnuty na jednom místě, nebo by jste si zkrátka rádi vytvořili místo, kde můžete ukázat své portfolio a kam můžete odkazovat své klienty? Pak zajisté zvažujete tvorbu webových stránek, která vám vše výše zmíněné poskytne. Aby byly všechny vaše služby přehledné a pro vaše klienty jednoduše dohledatelné, pak je na místě mít právě na míru navržený web. Ať už jedná o jednoduchý web, jednoduché portfolio, či složitější web o několika funkcích, které obsahují i webové aplikace a e-shop na míru pak mám pro vás to pravé řešení. Firma Krekrrr tvoří weby již několik let a jsou v tom opravdu zdatní. Jak již jejich název napovídá, i jejich práce a tvorba webu Pardubice je velice originální a hlavně vědí, co je zrovna v módě a jaké jsou poslední trendy web designu.

tvorba webu

Navrhnou vám web do puntíku na míru přesně podle toho, co vaše firma, či váš projekt potřebují a vyhoví všem vašim požadavkům, zároveň vám dají typy, co by se vám mohlo líbit a co by pro váš konkrétní projekt mohlo být to pravé. Jejich firma působí v Hradci Králové, ale jejich služby můžete nalézt i v Pardubicích.

tvorba webu

V obou městech si s nimi můžete domluvit schůzku, na které vám všechny své služby představí a připraví vám na míru navrhnutý plně funkční web. Vyslechnou si veškeré vaše požadavky o tom, co byste na svém webu chtěli mít, jak byste si představovali, aby váš web fungoval a jaké funkce by měl splňovat. V neposlední řadě vám navrhnou design, který bude v souladu s vašim logem a celým charakterem vašeho projektu. Jejich tým je jednoznačně profesionální a to se projeví i na jejich komunikaci s klienty a na jejich samotné tvorbě. Pokud stále váháte a nejste si jisti, Krekrrr vám zajisté zodpoví veškeré vaše dotazy a společně vám pomůže nalézt řešení pro vás i vaše klienty.