Vaše práce je náročná a stresující, když se vrátíte domů, chcete si odpočinout, relaxovat a nabrat síly na další pracovní den. Sníte tedy o vašem domově jako o útulném místě plném harmonie, kde mají všechny věci své místo a kde i vy máte své dokonalé místo na načerpání energie a zrealizování vašich snů. Stále se vám ale nedaří takové místo vytvořit. Možná nejste dostatečně zkušení, možná pro to nemáte ten správný cit. Možná se potřebuje obrátit na profesionála, interiérového designéra z Prahy z týmu By Design.

Interiérový design

Společně s jeho týmem bytových architektů dokáže vaše sny o bydlení přetvořit ve skutečnost. Takovýto interiérový designér přesně ví, jaké barvy, textury, materiály tvary a jiné prvky dokáží splnit a možná dokonce i předejít vaše specifické požadavky o vašem bydlení. Maximální využití úložného prostoru, rozmístění nábytku a dekorací a sladění všech prvků interiéru do dokonalé harmonie není vůbec lehké. Proto se tedy nebojte požádat o pomoc odborníka, nebo si třeba jen nechat poradit. Koukněte se na webové stránky bydesign.cz na portfolii jejich již zrealizovaných projektů. Nechte se jimi inspirovat a přemýšlejte o tom, co by se líbilo právě vám.

Interiérový design

Interiérový designér vám může pomoci nejenom zrealizovat vaše představy, ale také na ně přijít. Toužíte po změně, ale nevíte přesně co byste si u sebe doma představovali? Moderní, vintage, bohémský, industriální, skandinávský, minimalistický, venkovní, provensálský, ekologický, rustikální. Stylů bydlení je opravdu mnoho a je lehké se v nich ztratit. Nebojte se tedy obrátit na tým By Design i když ještě pořádně nevíte, jakou změnu ve vašem stávajícím interiéru byste uvítali. Interiérový designér vám pomůže uspořádat vaše myšlenky dohromady. Zjistí, co potřebujete ke svému životnímu stylu a jaký styl vašeho bydlení by vám nejvíce vyhovoval.