Chcete si zamlsat, ovšem v zdravém smyslu, přičemž zároveň doplnit přírodní látky? Pak určitě zakupte BIO produkty, jenž vše zajistí.

Zdravé mlsání

Kešu ořechy

Na začátek je dobré zmínit, že se tyto oříšky pěstují v ekologickém zemědělství, takže žádnou chemií zde rozhodně nečekejte. Při pěstování a následném zpracování jsou kladeny vysoké nároky, díky čemuž získáte skvělí finální výrobek, jenž má v sobě stále všechny přírodní látky a vitamíny. Když si dáte každý den pár oříšků, tak to skutečně jen prospěje Vašemu zdraví, což se rozhodně v každém případě hodí.

kešu ořechy

Můžete si klidně zakoupit jen očištěné oříšky, které nejsou nijak umělé upravovány, což je ideální pro každého, kdo chce jíst zdravě. Prodávají se kešu ořechy 1kg v kilovém balení, protože to Vám vydrží na dlouho a zároveň ho zakoupíte za nízkou cenu. Pokud jste vegetariáni a chcete si zpestřit svůj jídelníček, tak jsou pro Vás tyto oříšky dokonalé. Samozřejmě nemusíte skončit jen u konzumace celých kousků, protože se z nich dá udělat lahodná pomazánka, kterou si vychutná celá rodina. Receptů je spousta, takže ani příprava omáčky z kešu oříšků není problém.

Čokoláda

Možná si teď říkáte, že čokoláda je nezdravá a hodně se po ní tloustne. Když ale budete konzumovat opravdu kvalitní čokoládu, tak se nemusíte ničeho bát. Najdete v ní určité množství cukru, ale na druhou stranu při mlsání s mírou se není vůbec čeho bát. Pokud ji budete jíst s mírou, tak naopak se dočkáte zlepšení zdravotního stavu, což stojí za nákup kvalitního produktu.

tabulka čokolády

Prospěch je zajištěn díky kakau, kterého se získává z pěstitelství, které vychází z přírodních postupů. Toho je v BIO čokoládě opravdu hodně, což jen potvrzuje dobré složení celého produktu. To poznáte již po prvním soustu, protože čokoláda po rozpuštění vytvoří na jazyku excelentní chuť. Tu si například můžete vychutnat v pohodlí domova, kdy zažijete opravdu výjimečné chvíle. Je na každém, jakou čokoládu má rád, protože v nabídce je bílá i černá. Volba je na každém zvlášť, ovšem obě rozhodně stojí za vyzkoušení a nákupu nebudete litovat.